×

NOWOŚĆ

AquaStilla DUO 2.3 m^3/h

Przeznaczone dla gospodarstw domowych. 

Specjalne urządzenia przeznaczone do produkcji wody miękkiej w gospodarstwach domowych. Dostarczane w formie zmontowanej.

Zalety: 

W stacji zastosowano złoże filtracyjne KDF® (KDF55),
które poprzez swoje właściwości skutecznie usuwa lub redukuje szkodliwy chlor, żelazo, siarkowodór, ołów, rtęć, magnez, chrom, bakterie, wirusy, algi i grzyby.

Sterowana elektronicznie głowica

Głowica jest najważniejszą częścią zmiękczacza. Jej praca oparta jest na technologii dysków ceramicznych, które w zależności od położenia względem siebie, uruchamiają kolejne cykle pracy. Dzięki fabrycznym ustawieniom zmiękczacz jest zdolny do pracy praktycznie zaraz po instalacji. Głowica charakteryzuje się wysoką trwałością i wydajnością oraz posiadają następujące funkcje:

  • Zabezpieczenia antyzalaniowe : możliwość ustawienia maksymalnego czasu każdorazowego otwarcia poboru wody w budynku oraz/lub maksymalnego przepływu chwilowego wody zimnej, po przekroczeniu których, stacja automatycznie zamyka dopływ wody do instalacji w budynku.
  • Tryb wakacyjny pozwalający zabezpieczyć złoże przed rozwojem mikroorganizmów i niekorzystnym wpływem braku przepływu wody w przypadku długich postojów.
  • Możliwość ustawienia głowicy w pozycji zamkniętej. Odcięcie przepływu np. na czas prac przy instalacji wodnej, kiedy nie ma innej możliwości zamknięcia dopływu wody (brak dostępu do zaworów lub wodomierza).
  • Suchy zbiornik solanki
  • Alarm poziomu soli
  • Alarm serwisowy informujący o konieczności przeprowadzenia okresowego serwisu urządzenia
  • Możliwość podłączenia urządzenia dezynfekującego

By-pass w standardzie.

By-pass to ważny element, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób można podłączyć lub odłączyć zmiękczacz od istniejącej instalacji wodnej. Dodatkowo umożliwia on zmianę ustawienia przepływu wody w instalacji, tak by wpływała do niej wyłącznie woda po zmiękczaczu lub surowa.

Cenniki

Sklep

Materiały

Viessmann - Prospekt KP - Stacje uzdatniania Aquastilla ( DUO) 2021.06
viessmann instrukcja obslugi aquastilla 2020.10
Atest PZH
deklaracja PZH Aquastilla